Moleküler Biyoloji ve Genetik lisans öğrencisi, İngilizce konuşma, aksan ve duyduğunu anlama konuları üzerine ders verilir.

3 Aralık 2022
80 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
İngilizce alanında 1 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Bursa-Nilüfer civarında yapmak bana uygun.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 80 / saat.
💯 Ege Amirak tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Öğrencisi

Özel Ders Tanımı

Öğretme yöntemlerim genellikle konuşma üzerine olup, küçük ödevlendirmeler şeklindedir. Düzenli iletişime çok önem veririm. Ders içeriği tartışma şeklinde ilerler ve eğitim sistemindeki soyutluğu olabildiğince somutlaştırmaya çalışmak üzerinedir. Dersler; biyolojik bilimlere, İngilizce konuşma, aksan ve duyduğunu anlama konularına ilgi duyan herkese yöneliktir. İlk dersler ücretsizdir :).

Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü 4. sınıf öğrencisiyim, 21 yaşındayım. Jenerasyon farkının az olacağına inandığım için İngilizce konuşmayı sevdirebileceğime, zaten sevenlerin de daha spesifik konular üzerinde gelişmesine yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. ABD, İngiltere gibi anadili İngilizce olan ve İspanya, Sırbistan gibi anadili İngilizce olmayan ülkelerde uzun süre bulunma şansı yakaladım. Bu tecrübelerim doğrultusuna İngilizce konuşma, aksan ve duyduğunu anlama konularında yardımcı olacağıma inanıyorum.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler