Evde, Ofiste, Sen Neredeysen Antrenörün Orada

17 Şubat 2022
100 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Fitness alanında 3 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi İzmir civarında yapmak bana uygun.
Her bir özel dersimizin süresini 50 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 100 / saat.
💯 Dora elibol tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde, Yüksek Lisans Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Sertifika Sahibi

Özel Ders Tanımı

5 yıl önce 130 kg ile başladığım spor hayatıma triatlet olarak devam ediyorum . Hayatıma bir şekilde giren bisikletle 50 kilo kaybettim ve triatlon hedefimle birlikte hayatıma koşuyu ve yüzmeyi de kattım. Meslek değiştirmeme kadar uzanan yolculuğumda bu motivasyonla, kendi deneyimlerimi ve aldığım eğitimleri baz alarak sizlere hizmet sunuyorum. İMKANSIZ YOKTUR mottomla çıktığım bu yolda, tüm öğrencilerime mutlulukla destek oldum ve bireysel spor koçluklarını üstlendim. Halen daha almaya devam ettiğim eğitimlerimle, kendimi geliştirmeye ve günceli yakalamaya özen gösteriyorum.

Pandemi sürecinde spor salonuna gitmek istemeyen fakat spordan da uzak kalmak istemeyenler için, isterseniz online veya İzmir içinde konumunuza yakın bir parkta,sitenizin bahçesinde ya da evinizde spor imkanı sağlıyorum. Antrenmanlarımı bireylerin fiziksel durumlarını,spor geçmişlerini,sağlık durumlarını ve hedeflerini göz önünde bulundurarak ve kişiye özel hazırlayarak hedeflerinize ve her şeyden önce sağlıklı bir yaşama kavuşmanıza yardımcı oluyorum.

Antrenman esansında kullanacağımız başlıca ekipmanlar TRX halatları , direnç bantları , kondisyon merdivenidir ve tarafımca sağlanacaklardır. Sizin ise tek yapmanız gereken spor kıyafetlerinizi giyip sporun keyfine varmaktır.
Sertifikalar
Ereps Level 4 Personal trainer
2. kademe wellness trainer

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler