Fotoğrafçılığı en ince ayrıntılarına kadar öğrenmek, yeteneklerinizi keşfetmek, hobinizi profesyonelliğe taşımak ve adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmak için sizde bize katılın. Fotoğraf ile Hayata Bakış Açınız Değişsin.

3 Temmuz 2022
800 / ay

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Fotoğrafçılık alanında 10-15 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Yüz Yüze derslerimizi Bursa-Nilüfer civarında yapmak bana uygun.
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 800 / ay.
💯 Cüneyt Akçakın tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Üniversite Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Önlisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

1973 Yılında Bursa da eski Bursalı bir ailenin ferdi olarak Dünyaya geldi.

Öğrenimini Bursa da tamamladı 1993 yılından beri iş hayatında ilk yıllarda IT sektöründe çalışmasına rağmen 1996 yılından beri ilaç ve sağlık sektöründe Tıbbi mümessil olarak başladığı görevinde sırası ile Bölge Müdürü , Türkiye Satış Müdürü , Genel Koordinatör ,Medikal Direktör ve Genel Müdür pozisyonlarında üst düzey yönetici olarak görev aldı. İFSAK üyesi ,memleketi Bursa da ise GÖRSEL KÜLTÜR FOTOĞRAF DERNEĞİ üyesi

“Uzun yıllar kurumsal firmalarda üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra Fotoğraf sanatını yaşam tarzı haline dönüştürdü”

Bursa da ikamet etmekte ancak 10 yıl İstanbul da yaşadı.

2000 – 2018
Platon felsefesini benimseyen sanatçı “Bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir” diyerek fotoğrafın ömür boyu bitmeyen ve devamlı güncellenen teknoloji ile sürekli yenilenen bir yolculuk olduğunu söylüyor.
Çeşitli alanlarda uzmanlıkları olan sanatçı 2000 yılından beri fotoğrafla amatör olarak ilgilenmekte 2014 yılının sonlarına doğru İstanbul da Ross Akademia yı kurarak sağlık sektörü içinde Kişisel gelişim , Medikal ve Ürün eğitimlerinin yanında Fotoğraf eğitimleri vererek profesyonelliğe adım attı.

Tecrübeleri:
Temel Fotoğrafçlık Eğitimi : 1000 i Aşkın Öğrenci
Düğün Fotoğrafçılığı Eğitimi
Düğün Fotoğrafçılığı
Porte Fotoğraçlığı Eğitimi

Fotoğraflar

Video