Matematik Geometri özel ders

28 Haziran 2022
150 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 3 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi yapmak için şimdilik bir konum belirlemedim, beraber beliryebiliriz.
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 150 / saat.
💯 cansuuduman tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Öğrencisi

Özel Ders Tanımı

Matematik öğretmenliği okuyorum.

 

Çocuklarınız tek başına ders çalışmak istemiyor veya sınav/yazılı kaygısı yaşıyor olabilir. Onları sıkan bir öğretmenden çok, esprilerle bir arkadaşı/ablası olarak yaklaşıyorum. Çocuklarla iyi anlaştığım için öğrencilerimin dersleri sevmesini sağlıyorum

Öncelikle aile ile samimi bir tanışma gerçekleştirmeyi çok önemsiyorum. Görüşme sonunda öğrencimizin akademik başarısını ölçmek ve özellikle de eksiklerini belirlemek üzere, seviye tespit sınavı yapıyorum. Sonuçları değerlendirerek aile ile paylaşıyorum. Birlikte beklentilere uygun bir çalışma planını oluşturuyoruz.

​ Çocuğunuzun hazır bulunuşluğu ve öğrenme kapasitesine uygun olarak planlanan çalışmalar ile:

Çocuğunuz kısa sürede , okula ve özellikle de kaçındığı, meşgul olmak istemediği derslere ilgi duymaya başlayacaktır . Özgüven duygusu gelişecek ve kendi kendine (yardımsız), verimli ders çalışma alışkanlığı kazanacaktır.

Çocuğunuz, sınavlara hazırlıkta özellikle fark yaratan soru ve çözümleri ile pratiklik kazanacaktır.

Öğrenme güçlüğü çeken ya da farklı dezavantajlı çocuğunuza da, uygun tekniklerle yaklaşarak daha kalıcı bir öğrenme ile gelişmesi sağlanacaktır.

Çalışma süresince, tüm değişme ve gelişmeler sıklıkla aileyle paylaşılacak; amaçlanan hedeflere, sade ve basit yollardan ulaştıracak öğrenme ve öğretme teknikleri hakkında ailelere rehberlik edilecektir .

Çalışmalarımızın sonundaki her durakta , doğru yöntemlerle ilerleyen öğrencimiz, neleri başarabildiğinin farkına varacaktır. Bu mutluluğu paylaşmak ise, yüzlerimizi güldürecek, tüm yorgunluğumuzu almaya yetecektir.

Bilgi için iletişim kurmaktan çekinmeyiniz..(benim evimde ya da online eğitimle ders veriyorum.)

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler