İzmir İl İkincisinden Satranç Dersleri (Turnuva deneyimi olmayan ve 1200 ukd altı öğrencilere)

26 Mayıs 2022
100 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Satranç alanında 6-10 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi İzmir civarında yapmak bana uygun.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 100 / saat.
💯 Cansın Yavuz tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Okul Öncesi Düzeyinde, İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde, Yüksek Lisans Düzeyinde, Doktora Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Sertifika Sahibi

Özel Ders Tanımı

Katılım belgelerim, derecelerim ve lisansım bulunmakta. Sertifikamı TSF kursları başladığında alacağım. (daha önceden başvurdum fakat Ankara’yı aradıklarında yaşım tutmadığı söylendi şimdi yaşım tutuyor ama kurslar başlamadı)

Satrancı seviyorum Bildiklerimi de aktarmak istiyorum. Bu yüzden satrançta özel ders veriyorum. Aldığım en iyi dereceler İzmir’de 16 yaşında iken yıldızlarda il ikincisi oldum. Red Bull Chess Master elemelerinde (6. Eleme grubu) Türkiye çapında kadınlarda 4. oldum. Aldığım başka dereceler de bulunmakta fakat ben sadece en onemlilerinden bahsetmek istiyorum. Katılım belgelerimi gormek için linkedin hesabıma, turnuva gecmişlerime bakmak için TSF’ye ve Fide’ye bakabilirsiniz. Lisansıma da TSF üzerinden ulaşabilirsiniz. Lichess adlı satranç sitesinde 10 binin üzerinde maçım bulunmakta. (kullanıcı adım cansin) Dilerseniz oradaki puanlarıma da bakabilirsiniz.

Lisanslı kulüp oyuncusuyum. İzmir’de il ikinciligim var. Ukd puanım 1350, elo puanına da sahibim. Yaklaşık 10 senedir satranç oynuyorum fakat turnuva düzeyinde 4 5 senedir oynuyorum.

Açılış teorisi, strateji, oyun sonu, öğrenci satrancı hiç bilmiyorsa taşların hareketi, oyun ortası, taktikler, derse ek olarak hangi siteyi kullanması gerektiği satranç kitabı önerileri vb. şeylerden bahsedeceğim. Dersler konu anlatımı ve soru cevap şeklinde ilerleyecek. Öğrencinin gelişimi benim için önemli.

Fotoğraflar