Sınıf Öğretmenliği Mezunundan İlkokul Öğrencilerine Özel Ders

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Türkçe alanında 2 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Balıkesir-Burhaniye , Balıkesir-Edremit , Balıkesir-Havran konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 50 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 50 / saat.
💯 Burak Kayar tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Fakültesi, Sınıf Eğitimi Ana Bilim Dalı mezunuyum. 2021 yılında mezun oldum. Daha önceki deneyimim 3. ve 4. sınıfta olmak üzere yaptığım bir buçuk yıllık stajdan ibarettir. 1. – 4. Sınıf aralığındaki bireylere ödevlerinde, geride kaldığı derslerinde yardımcı olabilir, etkinlikler yaptırabilir, konu anlatımı yapabilirim. 5. – 8. sınıf aralığındaki bireylere Coğrafya, Edebiyat, Matematik ve Türkçe derslerinde yardımcı olabilirim. İkametim Balıkesir/ Havran’dadır. Ancak Akçay, Edremit, Burhaniye’ye de ders vermek için gelebilirim. İster ögrencinin evinde, ister kendi evimde ders verebilirim. Detaylı bilgi için: 0543 251 5114.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler