Dokuz Eylül Üniversitesi (3.5 üstü ortalamalı) Öğrencisinden Fen ve Matematik Alanında Özel Ders

8 Şubat 2022
120 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 2 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Yüz Yüze derslerimizi İzmir-Buca civarında yapmak bana uygun.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 120 / saat.
💯 Beyza tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Öğrencisi

Özel Ders Tanımı

Merhaba, ben Beyza. Üniversite hayatıma Marmara Üniversitesi Biyoloji bölümü ile başlayıp daha sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü’ne geçiş yaptım ve bu bölümün son sınıf öğrencisiyim. 3,5 üstü ortalamam var. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi’nde Yönetim Bilişim Sistemleri okuyorum. Uzun zamandır da özel ders veriyorum. Matematiğe karşı oluşan önyargıları kırmak isteyen bir öğretmenim. Öğrencilerin seviyesine inerek en anlaşılır şekilde dersimi anlatırım. Fen Bilimleri’nde zorlanan ve önyargılı öğrencilerin bu önyargısı yıkmak için farklı metotlar kullanarak ders anlatırım. Öğrencinin ihtiyacı olan motivasyon konuşmasını yapar ve öğrenciye yanında olduğumu hissettiririm. Öğrencilerimle iletişimim her zaman iyidir, onları rahat hissettirip sıkmadan dersimi anlatırım.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler