Boğaziçi Üniversite Öğrencisinden Matematik Özel Dersi

14 Ağustos 2022
250 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 4 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi İstanbul civarında yapmak bana uygun.
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 250 / saat.
💯 begumbegum33 tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Öğrencisi

Özel Ders Tanımı

Merhaba ben Begüm . Bugüne kadar aktif bir şekilde matematik dersi hem ilkokul hem de lise öğrencilerine özel ders verdim . Aktif olarak 4 yıl boyunca da dershanelerde çalıştım. Birlikte çalıştığım öğrenciler baya iyi notlar alarak derslerde ve sınavlarda başarılı oldular. Bu deneyimimden faydalanmak isterseniz siz de benimle iletişime geçin 🙂

Matematik öğretmeyi ve öğrenmeyi seviyorum. Bu yüzden de bilgilerimi aktarırken daha rahat bir şekilde öğrencinin düzeyine göre ayarlayabiliyorum. Ders anlatırken eğer bir konuda takıldıysak farklı teknikler deneyerek öğrencinin konuyu benimsemesini sağlıyorum. Bu sayede konuyu iyice kavrayan öğrencim soruları da kolaylıkla çözebiliyor.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler