Eğlenerek İngilizce Özel Dersi

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
İngilizce alanında 2 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Antalya-Kepez , Antalya-Konyaaltı , Antalya-Muratpaşa konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 45 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 70 / saat.
💯 Begüm Güneysu tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Okul Öncesi Düzeyinde, İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Öğrencisi

Özel Ders Tanımı

İngilizce dersi yanlış öğretmenler ile hiç çekilmeyecek bir ders olabiliyor.İngilizceden korkmadan,gülenerek eğlenerek benimle yeni bir dil kazanabilirsiniz.Derslerimi haftada iki kez 45 dakika olarak işliyorum.Cambridge kitaplarını ve akademik packler kullanıyorum.Bunların yanı sıra reading geliştirmek için kitaplar, listening geliştirmek için dizilerden,filmlerden yararlanıyorum.Derste sıkça speaking yapıyorum.Writing için özel ödevler veriyor ve kontrolünü sağlıyorum.Öğrencilerime whatsapp üzerinden de ders dışında gereken desteği vermeye çalışıyorum.Benimle ders yapın, hayatınıza bir renk bir dil katın.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler