18 Yıl Deneyimli ODTÜ Mezunundan LGS – TYT – AYT – DGS – KPSS – MSÜ – AOF – ALES – PMYO – YÖS Matematik dersleri her düzeyden

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 15+ Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Balıkesir , Balıkesir-Altıeylül , Balıkesir-Bandırma , Balıkesir-Karesi , Bursa , Bursa-Gemlik , Bursa-Gürsu , Bursa-İnegöl , Bursa-Kestel , Bursa-Mudanya , Bursa-Nilüfer , Bursa-Osmangazi , Bursa-Yıldırım , Eskişehir , Eskişehir-Odunpazarı , Eskişehir-Tepebaşı , İstanbul , İstanbul-Ataşehir , İstanbul-Avcılar , İstanbul-Bağcılar , İstanbul-Bahçelievler , İstanbul-Bakırköy , İstanbul-Başakşehir , İstanbul-Bayrampaşa , İstanbul-Beşiktaş , İstanbul-Beykoz , İstanbul-Beylikdüzü , İstanbul-Beyoğlu , İstanbul-Büyükçekmece , İstanbul-Çekmeköy , İstanbul-Esenler , İstanbul-Esenyurt , İstanbul-Eyüp , İstanbul-Fatih , İstanbul-Gaziosmanpaşa , İstanbul-Güngören , İstanbul-Kadıköy , İstanbul-Kağıthane , İstanbul-Kartal , İstanbul-Küçükçekmece , İstanbul-Maltepe , İstanbul-Pendik , İstanbul-Sancaktepe , İstanbul-Sarıyer , İstanbul-Silivri , İstanbul-Şişli , İstanbul-Sultanbeyli , İstanbul-Sultangazi , İstanbul-Tuzla , İstanbul-Ümraniye , İstanbul-Üsküdar , İstanbul-Zeytinburnu , İzmir , İzmir-Aliağa , İzmir-Balçova , İzmir-Bayraklı , İzmir-Bornova , İzmir-Buca , İzmir-Çiğli , İzmir-Gaziemir , İzmir-Karabağlar , İzmir-Karşıyaka , İzmir-Konak , İzmir-Menderes , İzmir-Menemen , İzmir-Narlıdere , İzmir-Torbalı , Manisa , Manisa-Akhisar , Manisa-Şehzadeler , Manisa-Yunusemre , Yalova , Yalova-Çiftlikköy , Yalova-Çınarcık , Yalova-Merkez konumlarından birini seçerek yapabiliriz, bana hepsi uygun :)
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak Yüzde 20 İndirim promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 50 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 250 / saat. Ancak "Yüzde 20 İndirim" promosyonundan dolayı indirimli fiyat 200 ₺ olacak. 📌
💯 Bay Matematik tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Okul Öncesi Düzeyinde, İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde, Üniversite Düzeyinde, Yüksek Lisans Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Öncelikle, 2021- 2022 Eğitim yılında gösterdikleri yoğun ilgi için: VELİLERİME,

Ve tabi ki bu süreçte, azim ve kararlılıkla çalışıp, sonucunda hakettikleri başarıları için ise: TÜM ÖĞRENCİLERİME AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM..!
(Başarılarınızın Yeni Lise ve Üniversitelerinizde de Devamını Dilerim…)

Malum, birçok kişi özel ders vermeye taliptir. Ama özel derste en önemli nokta, bilgiyi bir başkasına aktarabilme yetisine ve farklı yöntemlerle konuyu ezberletmeden karşıdakine özümsetme kabiliyetine sahip olması, bilgisi ve deneyimiyle de güven vermesidir.

Velilere önerim, öğrenciye en çok yararı olacak eğitmeni seçilebilmek için (deneyimi, öğrenci portföyü, kalibresi, ek iş mi yoksa tek iş olarak mı ders verildiği) noktalarında araştırmacı olmalarıdır. Beni de hakkınız olan diğer eğitimci arkadaşlarımla kıyaslayıp değerlendirip doğru seçim yapabilmeniz açınızdan, hem velilerin hem de öğrencilerin ihtiyaç duyacağı bir takım bilgileri sunmaya çalışacağım.
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

➖➖➖➖➖➖

Dersleri Nasıl İşlerim

Çalışma şeklim ve özel ders sürecindeki programlarım hakkında ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz…

EĞİTİM AŞAMALARI:

● Öğrencimle ilk dersimde gireceği sınava göre (TYT- AYT- LGS- ALES- KPSS- DGS- YÖS- PMYO- JANA) veya ara ders takviyesi ise öncelikle eksik olan noktalarını belirliyorum.

● Kendi yöntem ve gözlemlerimden sonra, konuları uzun uzun anlatmak yerine ana hatları ile özet şeklinde aktarıp akıcı ve bol soruyla pekişmesini sağlıyorum.

● Dersin sonunda ise çalıştığımız konuyla ilgili konu kavrama ve tekrar testi uyguluyorum.

● Öğrencimin daha sonra kendisinin çalışabilmesi için etkili bir ödev takibi yapiyorum.

● Ayrıca bir sonraki derse kadar kontrol etmek için belirli aralıklarla irtibat kuruyorum. Böylece öğrenme tam anlamıyla gerçekleşmiş oluyor.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler