TARİHİN TÜM ALANLARINDA ÖZEL DERS

10 Ekim 2022
30 / Hafta

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Tarih alanında 1 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online yapmayı planlıyorum. Online özel derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 30 / Hafta.
💯 Bahar Batak tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Tarih, sadece kitaplardan okunarak ya da ezberlenerek öğrenilmez. Ezberci tarih öğrenimine karşıyım. Olaylar arasında neden-sonuç bağlantısı kuruyarak ve eleştirerek, sorgulayarak öğretmekten yanayım. Örneğin birinci ve ikinci Viyana kuşatması neden başarısız oldu? veya Birinci dünya savaşına girmeseydi nasıl olurdu? Gibi Altı şapka tekniği, sokrat Tartışması, münazara, panel, beyin fırtınası vs bunun yanında sunuş, buluş, araştırma- inceleme öğretim stratejileri… ders anlatırken çoğunlukla görsel materyaller kullanmaktan yanayım. Mesela 3 4 dakikalık belgeseller, slaytlar, kıbrıs, kore, kurtuluş savaşı’na dair fotograflar gibi. Ayrıca  Daima öğrencilerimin fikirlerini ve yorumları ön planda tutarım.

 

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler