Matematik Özel Ders

28 Mart 2022
100 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 3 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online yapmayı planlıyorum. Online özel derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Yarı Yarıya promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 100 / saat. Ancak "İlk Ders Yarı Yarıya" promosyonundan dolayı indirimli fiyat sadece ilk ders için 50 ₺ olacak. 📌
💯 Ayşenur Apaydın tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

2019 yılında stajyer öğretmenliğe başladım.Bölümümle ilgili kendimi birçok alanda geliştirdim ve farklı kurumlarda yoğun ve tempolu iş deneyimine sahip oldum.Hem online hem de yüz yüze olmak üzere grup dersleri ve özel ders tecrübem var.
Matematik öğretme anlayışım ezberden ziyade mantığıyla kavratmak,öğrencinin mantık  yürüterek öğrenmesini sağlamak.Matematik öğrenebilmek için ders sonrası tekrarlar ve soru çözümleri çok önemli,bu sayede öğrendikleri kalıcı hale geliyor.Bu yüzden ders sonrası ödevlendirme yaparak dersi tekrar etmelerini sağlıyorum ve öğrencinin eksiklerine göre diğer dersimizi planlıyorum.Ders anlatımı sırasında  tek bir kaynaktan değil birçok kaynaktan faydalanıyorum.Ders sonrası öğrenciye mutlaka konunun pekişmesi için etkinlik kağıtları veya testler bırakıyorum.Ünite sonunda öğrenciyi değerlendirmek ve eksiklerini tespit edebilmek için mini denemeler yapıyorum.
Öğrencinizin temel bakımından daha sağlam olması ve geleceğe emin adımlarla sağlam bir şekilde ilerlemesi için beni tercih etmenizin yararlı olacağını düşünüyorum.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler