İlkokul-Ortaokul Matematik Özel Ders

24 Şubat 2022
125 / gün

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Matematik alanında 6-10 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi Ankara-Çankaya civarında yapmak bana uygun.
Her bir özel dersimizin süresini 50 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 125 / gün.
💯 AYŞE ALPI tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye, Profesyonel Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Yüksek Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Gazi Üniversitesi’nde Lisansımı tamamladım. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi yüksek lisans mezunu doktora öğrencisiyim 9 yıllık özel ders tecrübesi… 5 yıl kolej ve günde 4 saat yüzlerce kişi ile profesyonel ders stüdyolarda canlı yayında ders deneyimi… “Devlet destekli okumayan kadın kalmasın projesi…7. Sınıf Pulad yayıncılıkta soru bankası yazarlığı yaptım…
Ankara Çankaya Oran’da ikamet etmekteyim.
NOT: UYGULAMA ÜZERİNDEN MESAJ ATARSANIZ DÖNÜŞ YAPARIM UYGUN OLURSANIZ TELEFON İLE DE İLETİŞİME GEÇEBİLİRİZ…
YANLIŞ EĞİTİMİN TELAFİSİ OLMAZ. ÇOCUKLARIMIZ DENEME TAHTASI DEĞİL. İŞİNDE UZMAN, ALANI MATEMATİK OLAN BİZ ÖĞRETMENLERE ÇOCUKLARINIZIN GELECEĞİNİ EMANET EDİN. PARANIZI DAHA DA ÖNEMLİSİ ÇOCUĞUNUZUN GELECEĞİNİ ÇÖPE ATMAYIN

✓ Türk eğitim sistemi içersinde yüksek zeka seviyesine sahip olmanın avantaj olduğuna inanmıyorum, bizim eğitim sistemimizde başarılı bir çocuğumuzun olmasını istiyorsanız bunun tek şartı DÜZENLİ VE PLANLI ÇALIŞMADIR. İste bu yüzden ben bu kadar iddialıyım.
✓ Eğitime harcadığınız doğru para uzun vadede size kaybettirmez. Eğer büyük hedeflere sahipseniz bu ücretleri ödemek zorundasınız maalesef.
✓ vermiş olduğum emek, kazanmış olduğum bilgi ve deneyimin ücretini yazdım, pazarlık için yada farkli ders saatleri için tekliflere kapalıyım.

HER NEKADAR LGS DE BELİRLEYİCİ DERS MATEMATİK OLSA DA SINAV SADECE MATEMATİK YA DA TÜRKÇE FEN ÜZERİNE KURULU DEĞİL BİR BÜTÜNDÜR. LGS DE BİR DERSTEN NETLERİN DÜŞMESİ TÜM NOTLARINI ETKİLER. BU BİLİNÇLE BAŞTA MATEMATİK OLMAK ÜZERE TÜRKÇE VE İNGİLİZCE DERSLERİNİ DE ANLATIP SORU ÇÖZÜMÜ VE ÖDEV TAKİBİ İLE KONULARI PEKİŞTİRİYORUZ. ÖĞRENCİ BU SIKI TAKİP ALTINDA BİR SÜRE SONRA DİSİPLİNE GİRİYOR VE NETLERİ DE İSTEDİĞİMİZ SEVİYELERE ÇIKIYOR. 9 YILLIK ÖZEL DERS TECRÜBELERİM İLE BİR BÜTÜN OLARAK TÜM DERSLERİ İLE LGS YE HAZIRLIYORUZ.
ESKİ TİP YANİ TEOG SORULARI BİLGİYİ ÖLÇEN EZBERCİ BİR SİSTEMİN ÜRÜNÜYDÜ. DOLAYISIYLA DERS ANLATAN ÖĞRETMENLER FORMÜLLERE ÖNEM VERİYORDU. YENİ TİP LGS SORULARI İSE BİLGİYİ ANALİZ EDEBİLEN, SONUÇ ÇIKARABİLEN, YORUMLAYAN, OKUDUĞUNU ANLAYABİLEN ÇOCUKLARIN ÇÖZEBİLECEĞİ TARZ SORULAR. ESKİ SİSTEMLE DERS ANLATILAN ÇOCUKLARIN YENİ SİSTEMDE BAŞARILI OLMA ŞANSI SIFIRDIR. BU BİLİNÇ İLE YENİ TARZ SORULARA UYGUN DERS ANLATILMALI VE YORUMLAMA YETİSİ KAZANDIRILMALI. OLUŞTURDUĞUMUZ YENİ TARZ SORULAR VE YENİ SİSTEME UYUMLU DERS İŞLEME ŞEKLİMİZLE ÖĞRENCİLERİ ANADOLU VE FEN LİSELERİNE HAZIRLIYORUZ.

Neden özel ders: Her öğrencinin algılama süresi ve anlama şekli farklıdır. Bu sebepten birebir derslerle başarı, o öğrencinin anlama şekli ve süresini anlayan bir öğretmenle garanti oluyor. matematikten 40larda alan bir öğrenci kısa bir süre içinde 80 leri 90ları görüyor. Sistem ezbere mantık istemiyor ve açıkçası mantık yürütüp yürütemediğini ölçüyor onu bu anlamda tam şekilde sınava hazırlamalıyız.
Önce bir tarama sınavı yaparız bitince aile ve öğrencimiz ile ne kadar eksiğimiz var haftada kaç gün çalışmak yeterli olacak buna karar verip uygun gün ve saati belirleyip başlarız. Ödemeleri havale ile kabul etmekteyim.
Ders öğrencimin evinde olursa tek ders ücreti 200₺ dir. Online yada öğretmenin evinde çalışmalar yürütülürse tek ders ücreti 125₺ dir. Her özel ders günümüzde iki ders yapılır.
❗️Seviye belirleme dersimiz ve tanışmamız ücretsizdir.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler