Koçluk

15 Nisan 2023
250 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Eğitim Koçluğu alanında 3 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online yapmayı planlıyorum. Online özel derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 250 / saat.
💯 Asel Rüveyda Uzunyol tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Okul Öncesi Düzeyinde, İlkokul Düzeyinde, Ortaokul Düzeyinde, Lise Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Öğrencisi

Özel Ders Tanımı

2022 Yks sınavında Türkiye 291 derecesi çıkardım,bu alanda 3 yıldır çalışıyorum psikoloji ögrencisiyim.Almanya ve Türkiye de psikoloji kazandım.  CV formumu incelemek isterseniz gönderebilirim. Sınav stresi,öğrenci motivasyonu,ögrencilerde sınav desteği nasıl sağlanır bu gibi alanlarda eğitimimi tamamladım. Öğrenci koçluğunun yanında öğrenci psikolojik desteğini de sağlamaktayım.

Öğrencilerle bir otoriteden ve ezber sistemle çalışmaktan ziyade öğrenci ile ortak plan yapma ilerleyen yaşlarda ve meslek hayatlarında onlara çok lazım olan sistemli ve düzenli çalışmayı kazandırmak ana amaçlarımdan biridir. Plan ve dokümanları kendim hazırlamakta ve eksiklere uygun taleplerine göre istedikleri derslerden uzman branş hocalara da yönlendirmekteyim. Akademik kariyerlerine yol göstermek amaçlarımdan biridir. Alan ve isteklerine uygun en iyi başarıyı hedeflemekte bununla beraber psikolojik desteklerine de dikkat etmekteyim.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler