İngilizce Özel Ders (Öğrenme Garantili)

9 Mart 2022
100 / saat

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
İngilizce alanında 2 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Online veya Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Eğer online özel ders almak istersen, derslerimizi superders.com üzerinde bulunan canlı özel ders altyapısı ile işleyeceğiz. Eğer yüz yüze özel ders almak istersen, derslerimizi İstanbul-Bayrampaşa civarında yapmak bana uygun.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 45 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 100 / saat.
💯 Can Kılıç tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Üniversite Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Öğrencisi

Özel Ders Tanımı

Merhabalar, ben İngiliz Dili ve edebiyatı bölümü üçüncü sınıf öğrencisiyim. 21 yaşındayım. Yurtdışından yeni geldim ve akıcı bir İngilizceye sahibim. İngilizce nasıl öğretilir biliyorum. İstekli olmanız ve çalışmanız halinde seviyeniz sıfır olsa bile hızla büyük değişim gözlemleyeceğinizden emin olabilirsiniz. Bu işi keyifle yapıyorum. Her yaştan insanla güzel iletişim kurabilirim. Derslerin verimli ve akıcı geçeceğinin sözünü verebilirim. Ders esnasında öğrendiklerimizi testler çözerek pekistiriyoruz. Grammer ve kelime bilgisi için özel çalışma tekniklerini paylaşacağım. YDS ve YDT gibi sınavlarda net arttirmaniza yardımcı olabilirim. Benimle konuşma pratiği yaparak da özgüven kazanabilirsiniz. Programımı takip ettiğiniz takdirde 3 ay sonunda İngilizce anlıyor ve konuşabiliyor olacaksınız. Sürekli aklınızın köşesinde bir gün hallederim diye durmasın, aradan çıkartın. İstanbul, İzmit ve Sakarya da ders verebilirim. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyorum..

 

İlk dersi ücretsiz yapıyorum. Memnun kalmanız halinde devam edebiliriz.

ÇALIŞTIĞINIZ TAKDİRDE ÖĞRENME GARANTİSİ VERİYORUM. YAPAMADIM, ANLAMADIM DERSENİZ ÜCRET ANINDA ÜCRET İADESİ YAPMAKTAYIM.

Bu Kategorideki Diğer Özel Dersler