Kısa Film Yapım Dersleri

20 Kasım 2023
350 / gün

Özel Ders Özeti

Merhaba değerli öğrencim,
Sinema alanında 10-15 Yıldır özel ders veriyorum. Derslerimizi Yüz Yüze yapmayı planlıyorum. Yüz Yüze derslerimizi Eskişehir civarında yapmak bana uygun.
Ayrıca senin için güzel bir haberim var. Kısa bir süre için geçerli olacak İlk Ders Ücretsiz promosyonundan şimdi faydalanabilirsin 🥰
Her bir özel dersimizin süresini 60 Dakika olarak ayarlayacağım, belirlediğim ücret ise 350 / gün.
💯 Adem Akyol tanıdığın bir öğretmen mi? Diğer öğrencilerin onu tanıması için yorum yapabilirsin

Bu özel ders için düzeyler;

Üniversite Düzeyinde

Bu özel ders için seviyeler;

Temel Seviye, Orta Seviye, İleri Seviye

Bu özel ders için uzmanlık durumum;

Lisans Mezunu

Özel Ders Tanımı

Ben Adem.Kısa filmlere ilginiz varsa mutlaka filmlerimden birisini izlemişsinizdir. Yerdekiler 98 milyon, Maske filmim ise 25 milyon izlenmeyle youtube kanalında en çok izlenen kısa filmlerin sahibiyim. Bu tecrübelerimi artık başkalarına da aktarıp ülkemizde kendi olanaklarıyla keşfedilmemiş yeteneklerin keşfedilmesini sağlamayı amaçlıyorum.

Şimdiye kadar hem kısa filmlerimden hem de belgesellerimden bir çok ödül kazandım. Hiçbirisi youtube veya diğer platformlarda yüksek sayıda izlenmeye ulaşması kadar haz vermiyor.

Ben genelde uygulama üzerinde derslerimi anlatırım. Yani derslerimiz çoğu zaman set ortamında olacaktır. Artık günümüzde kamera tutmayı bilmeyen yoktur. Bu yüzden basit teknik konuları değil ileri seviye, bir projenin sıfırdan başlanıp izleyiciyle buluşacak hale gelmesine kadar süreci birlikte işleyeceğiz.

Fotoğraflar

Video