14 sonuçtan 110 gösteriliyor
İlk Ders Yarı Yarıya

Aynur

⚡Almanca

80 / saat
Merhaba değerli öğrencim, Almanca alanında A1-A2 Temel düzey  3 Yıldır...

Antalya Özel Ders Verenler

Antalya içerisinde özel ders veren öğretmenlerin tam listesinin olduğu sayfadasınız.

Burada bir çok öğretmen yer almasına rağmen eğer sizin istediğiniz branşta öğretmen bulunmuyorsa online özel ders öğretmenlerimizden arama yapmanızı öneririz.

Antalya Özel Ders Fiyatları

Antalya içerisinde özel ders fiyatları aradığınız branşa, öğretmen deneyim ve başarılarına göre farklılık göstermektedir.

Antalya özel ders fiyatları güncel olarak 70TL ile 600TL aralığında değişmektedir.

Antalya Online Özel Ders Sistemi Nedir?

Antalya içinde özel ders veren bir öğretmen bulamasanız dahi, özel dersinizi Türkiye’nin herhangi bir yerinde yaşayan öğretmenden alabilmenizi sağlayan bir sistem sunuyoruz.

Online özel ders veren bir öğretmen ile iletişime geçerek online özel ders almak istediğinizi belirttiğinizde, öğretmeniniz sizin için superders.com üzerinde hemen sanal sınıf oluşturarak canlı dersi zaman kaybetmeden yapabilmenizi sağlayacaktır.

Antalya İçinde Özel Ders Ararken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Superders.com Antalya içinde yaşayan öğretmenlerden özel ders ilanı yayınlarken olabildiğince fazla bilgi talep etmektedir. 

Arama sayfalarında ücret, eğitim durumu, ders içeriği, ders tipi, öğretmen deneyimi, öğretmen yorumları, öğretmen tanıtım videosu gibi bir çok konuda arama ve filtreleme seçeneğimizi kullanarak size en uygun özel ders öğretmenine ulaşabilirsiniz.

Diğer Özel Ders Kategorilerini İnceleyin