Biz Kimiz?

2001 yılında başlayan internet maceramız 2009 yılında uzaktan eğitim ile devam etti ve halen uzaktan eğitim sektöründe hizmet vermekteyiz. Şirketimiz öğretmen ve yazılımcıların bir araya gelerek kurduğu bir şirkettir.

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana bir çok büyük kurum ve kuruluşa hizmet vermiştir.

Birlikte Çalıştığımız Bazı Kurum ve Kuruluşlar

Misyon ve Vizyonumuz

Kurulduğumuz günden itibaren ülkemizin geleceği gençlerimizin, idealist, yenilikçi ve çağdaş, ciddi ve gerçekçi bir gelecek yaklaşımına sahip birer birey olmaları için çaba vermekte olup, birçok öğrencimiz hayallerindeki hedeflere ulaşırken yanlarında olmaktan keyif alıyoruz. Teknolojinin hayatımızdaki önemi ve ‘’eğitim her yerde’’ anlayışını birleştirerek gelecek nesillerimizi daha donanımlı, daha çağdaş bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz. Bu sebeple alanında tecrübeli ekibimizle teknolojiyi sizlere sunuyoruz. Kurumumuz kendi içinde yöneticileriyle, öğretmenleriyle ve diğer çalışanlarıyla ailenin vazgeçilmez birer parçası olarak gençlerimize verilecek en iyi eğitim anlayışıyla, her öğrencimizi bu ailenin bir parçası haline getirmekteyiz. Deneyimli, başarılı, eğitimdeki yenilikleri ve değişimleri takip eden ve hızlı bir şekilde hayata geçiren eğitimcilerin oluşturduğu seçkin kadromuzla, öğrencilerimizin motivasyonunu en yüksek seviyede tutan, kendini gerçekleştirmesine uygun ortamlar oluşturan, öğrenciyi hedefine ulaştıracak her türlü çalışmayı yapan ekibimizle sizlerin yanındayız.

Amacımız, gençlerimize en kaliteli eğitimi vererek hayallerine kavuştururken, Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş, kendisine, ailesine ve çevresine saygılı, ulusal kültürünü özümsemiş, bunun yanında açık fikirli, cesaretli, üretken, ahlaklı bireylerin yetişmesini sağlamaktır.

2021 LGS Uzaktan Eğitim Kaydınızı Hemen Yapın!