UĞUR DURMAZ

Açık İlan - 1
53 Puan
Rozetler
Öğretmene özel mesaj göndermek için öğrenci hesabınızdan giriş yapın. Bizi takip et

UĞUR DURMAZ Özel Ders İlanları

UĞUR DURMAZ Hakkında

Değerli veliler sevgili çocuklar, merhabalar.

Fen Bilimleri öğretmeniyim. MEB de çalışıyorum. Mesleğimde 10.yılımı doldurdum.

Güncel yöntem ve teknikleri, birebir istatistik ve analizleri kullanarak fen bilimleri dersinde başarı garantisi veriyorum..

5-6-7 ve LGS sınavına hazırlanan 8.sınıf çocuklarımıza FEN BİLİMLERİ dersinde yardımcı oluyorum. Ayrıca 5-6 ve 7.sınıf matematik dersinde de çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunuyorum.

YENİ NESİL SORU TARZLARI İLE BERABER MEB MÜFREDAT ve KAZANIMLARINA YÖNELİK ÇALIŞMALAR İLE HAREKET EDİYORUM. YANİ MEB BİZDEN NE İSTİYORSA ÇOCUĞUMUZA ONU VERİYORUM.

LGS de fen bilimleri sayısal ders olması sebebiyle katsayısı yüksek olan ve matematik dersindeki açığın kapatılabileceği tek derstir. Önemsendiği takdirde velilerimizin ve çocuklarımızın yüzünü kesinlikle güldürecektir.

İletişim kurmaktan çekinmeyiniz, LGS ve diğer konularla ilgili gerek site üzerinden gerekse telefon üzerinden mesaj yollayabilirsiniz. Kesinlikle dönüş yaparım.

Ülkemizin her yerinden ulaşabilirsiniz. Online eğitim için aynı yerde olmak şart değil, internetimizin olması kafi.

Sizlere referans olması açısından halihazırda üst düzey okulları hedefleyen çocuklarla çalıştığımı da belirtmek isterim.

Ücret konusunda velilerimizi zor durumda bırakmamak adına elimden gelen çabayı gösteririm. Bu konuda gönlünüz rahat olsun.

Unutmayınız ki, TECRÜBELİ ÖĞRETMEN BAŞARININ ANAHTARIDIR!

Mutlu, huzurlu ve sağlıklı günler dilerim.

İlk yorum yazan siz olun “UĞUR DURMAZ”

Bu ilan için puanınız