perkusyoncu

Açık İlan - 1
50 Puan
Rozetler
Öğretmene özel mesaj göndermek için öğrenci hesabınızdan giriş yapın. Bizi takip et

perkusyoncu Özel Ders İlanları

perkusyoncu Hakkında

SİNAN YEŞİL
1988 yılında Aydın’ın Söke ilçesinde doğdu. 1990 yılından itibaren halen yaşamakta olduğu Ankara’ya yerleşti. Orta okula başladığı dönemde, Selami DEMİR’den aldığı derslerle ritim ve perküsyon eğitimine başladı. Takip eden yıllar içerisinde profesyonel sahne çalışmalarında yer alarak çok sayıda konser ve etkinlikte görev aldı. 2009 yılında perküsyon ve ritim üzerine bona ve nota dersleri aldı.
2011 yılında Çanakkale Gökçe Ada’da, Mısırlı Ahmet sanat kampı etkinliğine katıldı ve birçok ünlü profesyonel müzisyenle sahne aldı. 2013 yılında işletmesini kendisinin yürüttüğü bir sanat evi çalışmasını başlattı. TRT ve Kültür Bakanlığı sanatçılarıyla birçok konserde görev aldı.
2015 tarihinde başlamış olduğu Mamak Belediye Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Bölümü eğitimini, Şentürk Deveci, Ali Toprak, Ziver Dura, Mustafa Toprak, Ali Burç gibi değerli hocalardan dersler alarak, 2016 yılında başarı ile tamamladı. Ardından çeşitli müzik kurslarında Ritim ve Perküsyon dersleri vermeye başladı.
Aralık 2016’da, Dr.Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi, Ahmed Andiçen toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nin düzenlemiş olduğu “Psikoz Tanılı Hastalarda Sanatın Kullanımıyla Yetenekten Yetkinliğe” organizasyonunda görev aldı.
Halen, Dr.Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi, Ahmed Andiçen toplum Ruh Sağlığı Merkezi’ndeki ritim çalışmalarına, ayrıca özel müzik kursları ve profesyonel sahne çalışmalarına devam etmektedir.

İlk yorum yazan siz olun “perkusyoncu”

Bu ilan için puanınız