mathyazari

Açık İlan - 1
92 Puan
Rozetler
Öğretmene özel mesaj göndermek için öğrenci hesabınızdan giriş yapın. Bizi takip et

mathyazari Özel Ders İlanları

mathyazari Hakkında

Karadeniz Teknik Üniversitesi matematik öğretmenliğinden 2005 yılında mezun oldum. Özel ders vermeye üniversite yıllarında başladım. 17 yıldır özel ders veriyorum ayrıca çeşitli dershane Ve kurslarda binlerce öğrenciye matematik anlattım.  Bir çoğu fen lisesi, Anadolu liseleri ve çeşitli üniversitelere yerleştiler. Öğrencilerime İlköğretim takviye, LGS hazırlık, lise takviye ,Yks hazırlık ve DGS hazırlık alanlarında destek veriyorum. Değişen teknoloji ve Pandemi sürecinde online Zoom, Skype ve WhatsApp gibi programlar üzerinden öğrencilerimle derslere devam etmekteyiz. Ayrıca  YKS ve LGS yeni nesil soru yazarlığı yapmaktayım. Piyasada hali hazırda yayınlanmış kitaplarım bulunmaktadır.

Tecrübelerim

17 yıllık dersane ve özel ders tecrübesi ile öğrencileri TYT,AYT,LGS ve DGS ye hazırlamak istiyorum . Ortaokul 5.,6. ve 7.sınıflar ile 9.,10.,11. ve 12. sınıflara yazılı takviyesi yaparak ortaöğretim başarı puanlarını yüksek tutmak istiyorum. Ayrıca öğrencilerde matematik temelini oluşturarak sınavlara ön hazırlık yapmak istiyorum. Yeni nesil soru yazarıyım yayınlanmış soru bankalarım bulunmaktadır.

Ders hakkında
Aşağıdaki yöntemlerle ders işlenir: 1. Öğrenci seviye tanıma denemesi yapılır.(2 adet) 2. Konu anlatılarak kazanım soruları çözülür. 3. Yeni nesil soruları çözülür. 4. Konu denemesi yapılır.(1 adet kazanım sorularından oluşan deneme, 1 adet yeni nesil sorulardan oluşan deneme) 5.Soru bankası takip edilerek ödevler verilir. Ders sonunda gerek çocuktan gerekse velilerden geri dönüt alınarak dersler yeniden yapılandırılır (süre, dikkat takibi ,saat ,gün ve materyal değelerlendirmesi)

Dersleri Nasıl İşlerim

Aşağıdaki yöntemlerle ders işlenir:

Her öğrencimle tanışma dersleri yaparım..
Tanışma derslerinden sonra Öğrencime 1 tane kazanımlardan oluşan 1 tanede yeni nesil sorulardan oluşan deneme yaparak öğrencimin seviyesini tespit ederim.
Buna  yönelik ders notları mı ayrıntılı ve özenle farklı kaynakları tarayarak hazırlarım.
Haftalık çözmesi gereken soru ödevleri ile kaynak takibi yapar, haftalık deneme vererek  geri dönütünü isterim.
Bu dönüte göre konu eksikliğini tekrar gözden geçirip takviye dersleri yaparım.
Ayrıca öğrencimin derslere hazırlıklı gelmesini isterim.
Her dersin sonunda velilerime öğrenci hakkında dönütler veririm.

İlk yorum yazan siz olun “mathyazari”

Bu ilan için puanınız