Hande Teacher

Açık İlan - 1
65 Puan
Rozetler
Öğretmene özel mesaj göndermek için öğrenci hesabınızdan giriş yapın. Bizi takip et

Hande Teacher Özel Ders İlanları

Hande Teacher Hakkında

Istanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. Istanbul Üniversitesi Eğitim Fakültesinden Pedagojik Formasyon aldım. Cambridge Universitesi tarafindan verilen CELTA (Yetişkinlere İngilizce Dil Öğretimi Sertifikası) sertifikam var. 3 senesi kursta ve diğer  zamanları özel ders olmak üzere 20  senedir İngilizce öğretmekteyim.

Üniversitede okurken çalışma ve eğitim amaçlı İngiltere ve Amerika da bulundum. 3 sene özel bir dershanede İngilizce öğretmeni olarak çalıştım. Öğretmenliğimin ilk senesinde çalıştığım kurum tarafında Yılın En İyi Öğretmeni seçildim.

Hangi alan olursa olsun öğrencilerin durumuna ve ihtiyacına göre eğitim veriyorum. İlkokul-Orta-Lise seviyesinde ders verdiğim öğrencilerin derslerinde başarısı her zaman arttı ve İngilizceyi sevdiler. Ders verdiğim yetişkin öğrenciler ise aynı şekilde başarılı şekilde İngilizcelerini geliştirip kullanmaya başladılar.

Ogrenci tarafından baksa yönde bir talep gelmediği sürece derslerimi iletisimsel methodu kullanarak ogrenciyi aktif kılacak, onu konusturacak sekilde ders isliyorum. Sadece dilbilgisi, ya da sadece yazma degil ogrencinin her alanda kendini gelistirmesine onem veriyorum. Öncelikle seviye tespit sınavı ile hangi seviyeden başlayacağımızı belirliyorum. Daha sonrasında da ilgili seviyeden derslerimize başlıyoruz. Derslerde, farklı bir istek olmadığı sürece bir main course kitabı takip ediyorum ancak kitapla sınırlı kalmıyorum ve her zaman kitabı birebir takip etmiyorum. Bunun yanısıra yukarıda da belirtiğim gibi farklı aktiviteler yapıyoruz. Konuşma ağırlıklı olmak üzere dinleme, yazma, dilbilgisi. Yani hepsi iç içe geçiyor ve bütüncül bir şekilde öğrenme gerçekleşiyor.

 

HOSTESLERE YONELİK INGILIZCE
Detaylı bilgi için lutfen benimle iletişime geçin.

Derslere takviye, genel İngilizcenin yanısıra Hosteslere Yönelik İngilizce dersleri de veriyorum. Ders verdiğim öğrencilerin hepsi ya kabin amirliği sınavını, ya işe alım sınavını ya da tazeleme sınavlarını geçti.

Orta derecede İngilizcesi olmayan, havayollarına girmek isteyen adaylar içinde eğitim öncesinde duruma göre yoğun gramer dersi yapılarak ya da orta seviyeye gelene kadar genel İngilizce dersleri yapılarak daha sonra da pratikle derslere devam edilebilir.

 

İlk yorum yazan siz olun “Hande Teacher”

Bu ilan için puanınız