Dora elibol

Açık İlan - 1
100 Puan
Rozetler
Öğretmene özel mesaj göndermek için öğrenci hesabınızdan giriş yapın. Bizi takip et

Dora elibol Özel Ders İlanları

Dora elibol Hakkında

5 yıl önce 130 kg ile başladığım spor hayatıma triatlet olarak devam ediyorum . Hayatıma bir şekilde giren bisikletle 50 kilo kaybettim ve triatlon hedefimle birlikte hayatıma koşuyu ve yüzmeyi de kattım. Meslek değiştirmeme kadar uzanan yolculuğumda bu motivasyonla, kendi deneyimlerimi ve aldığım eğitimleri baz alarak sizlere hizmet sunuyorum. İMKANSIZ YOKTUR mottomla çıktığım bu yolda, tüm öğrencilerime mutlulukla destek oldum ve bireysel spor koçluklarını üstlendim. Halen daha almaya devam ettiğim eğitimlerimle, kendimi geliştirmeye ve günceli yakalamaya özen gösteriyorum.

Pandemi sürecinde spor salonuna gitmek istemeyen fakat spordan da uzak kalmak istemeyenler için, isterseniz online veya İzmir içinde konumunuza yakın bir parkta,sitenizin bahçesinde ya da evinizde spor imkanı sağlıyorum. Antrenmanlarımı bireylerin fiziksel durumlarını,spor geçmişlerini,sağlık durumlarını ve hedeflerini göz önünde bulundurarak ve kişiye özel hazırlayarak hedeflerinize ve her şeyden önce sağlıklı bir yaşama kavuşmanıza yardımcı oluyorum.

Antrenman esansında kullanacağımız başlıca ekipmanlar TRX halatları , direnç bantları , kondisyon merdivenidir ve tarafımca sağlanacaklardır. Sizin ise tek yapmanız gereken spor kıyafetlerinizi giyip sporun keyfine varmaktır.
Sertifikalar
Ereps Level 4 Personal trainer
2. kademe wellness trainer

İlk yorum yazan siz olun “Dora elibol”

Bu ilan için puanınız