coskunalanoglu

Açık İlan - 1
55 Puan
Rozetler
Öğretmene özel mesaj göndermek için öğrenci hesabınızdan giriş yapın. Bizi takip et

coskunalanoglu Özel Ders İlanları

coskunalanoglu Hakkında

A. Öğretmen Lisesi mezunuyum. Üniversiteyi Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği bölümünde tamamladım. Web tasarım ve Kodlama üzerine 2 yıl eğitim alıp, Bahçeşehir Bilgisayar Mühendisliği ( tam burslu) bölümünde halen okumaktayım. 2005 yılından bu yana bir çok kitle ve butik dershanede Matematik, Fizik ve Geometi öğretmeni olarak çalıştım. Derken kendi eğitim kurumumu kurdum. Birçok ilçede bir çok öğrenciye ders verdim. Bu konuda öğretim geçmişim bir hayli yoğun geçti diyebilirim. Referans istendiği taktirde öğrenci veya velilerimden referans verebilirim, eğitimde şeffaflık çok önemli.

Şuan Kadıköy’de bulunan ofisimde soru ve fasikül çalışmalarıma devam etmenin yanı sıra online özel ders, evde özel ders kapmasında sınırla sayıda öğrenciye birebir özel dersler vermekteyim.

Eğitimin kişiye özgü olduğunu düşünenlerdenim. Tek yumurta ikizlerinin bile ayrı ayrı seviyelerde olduğu gerçeği bize eğitimin birebir işlenmesi gerektiğini gösterir. Bu sebeple grup dersleri pek tercih etmiyorum. Öğretmenin tüm ders süresini bir öğrenciye ayırması dersin verimliliğini tepe noktasına çıkaracaktır. Denedim gördüm…

Başarıyı birebirde daha hızlı ve kolay yakalayabilirsiniz…

İlk yorum yazan siz olun “coskunalanoglu”

Bu ilan için puanınız

coskunalanoglu Tanıtım Videosu