Bay Matematik

Açık İlan - 1
651 Puan
Rozetler
Öğretmene özel mesaj göndermek için öğrenci hesabınızdan giriş yapın. Bizi takip et

Bay Matematik Hakkında

Tecrübelerim :

✦ 18 yıldır her yaş ve her düzeyde aktif olarak TYT – AYT – LGS – KPSS – DGS – YÖS – ALES sınavlarının yanı sıra İLK ÖĞRETİM TAKVİYE öğrencilerine de özel dersler veriyorum.

✦ Ana branşımın MATEMATİK olmasının yanında, yan dal olarak GEOMETRİ dersleri de vermekteyim.

✦ Tüm öğrencilerimi sınavlarına, ders anlatımım yanında “EĞİTİM KOÇLUĞU” yaparak da hazırlamaya çalışıyorum.

✦ Her sınavın kendine göre bir zorluk derecesi ve soru tarzı olduğu için öğrencilerimi özellikle bu yönde bilinçlendiriyor, kendi kaynak ve metaryellerimi kullanarak daha kısa ve pratik çözümler ile test teknikleri kazandırıyorum.

✦ Zaman / Mekan / Ulaşım problemi yaşayan veya Şehir dışı ders talepleri için, internet üzerinden de dersler vermekteyim.

✦ Bir çok öğrenci profili ile karşılaştığım için hangi öğrenciye nasıl yaklaşmam gerektiği konusunda çok daha net fikirlere sahibim.

Dersleri nasıl işlerim? 

● Öğrencimle ilk dersimde gireceği sınava göre (TYT- AYT- LGS- ALES- KPSS- DGS- YÖS- PMYO- JANA) veya ara ders takviyesi ise öncelikle eksik olan noktalarını belirliyorum.

● Kendi yöntem ve gözlemlerimden sonra, konuları uzun uzun anlatmak yerine ana hatları ile özet şeklinde aktarıp akıcı ve bol soruyla pekişmesini sağlıyorum.

● Dersin sonunda ise çalıştığımız konuyla ilgili konu kavrama ve tekrar testi uyguluyorum.

● Öğrencimin daha sonra kendisinin çalışabilmesi için etkili bir ödev takibi yapiyorum.

● Ayrıca bir sonraki derse kadar kontrol etmek için belirli aralıklarla irtibat kuruyorum. Böylece öğrenme tam anlamıyla gerçekleşmiş oluyor.

Bay Matematik Öğrenci Yorumları

9 Yorum

 1. Pınar Ö.
  4 Eylül 2022
  5.0

  Derslerinde durgunluk yaşayan kızım için, uzun araştırmalar sonucunda Mustafa Hocam ile irtibata geçtik. Farklı öğretmenlerden de özel dersler aldırmıştık ama Mustafa Bey işine gerçekten hâkim, ilgili ve kızımla organize bir çalısma içindeydi. Herşey için teşekkürler.

 2. ahmet boz
  (Superders Öğrencisi)
  5 Eylül 2022
  5.0

  Gerçekten ilgili ve pozitif bir hoca. Öğrencinin dilinden halinden anlıyor. Enerjisi de gayet iyi. Tavsiye ederim arkadaşlar

 3. ORHAN DADALOĞLU
  9 Eylül 2022
  5.0

  Gerçekten çok değerli, öğrenci ile uyum sağlayabilen, dengeleri doğru kurabilen deneyimli ve kaliteli bir eğitimci. Özverili ve samimi oluşunu, ders dışı zamanlarda da düzenli olarak ödev takibi ve kontrolleri sağlaması ile zaten fark ediyorsunuz. Buradan tüm velilere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Teşekkürler. Orhan DADALOĞLU

 4. Rana TINAZ
  14 Eylül 2022
  5.0

  Çiçeği burnunda 1. sınıf Psikoloji öğrencisi olarak bu yorumumu yapiyorum 🙂 7.5 ay çalıştım hocamla. İzlenimlerimi 5 madde ile özetlemeye çalışacağım. 1-Kesinlikle son derece pozitif. O gün için durgun olsanız bile kendinizi iyi hissettirebiliyor. 2-Dersinde canınız asla sıkılmaz. Dikkatinizi bir şekilde derse çekebiliyor. 3-Hazır kalıp bilgiler vermekle kalmıyor kaynağına inip mantığını da vermeye çalışıyor 4- Dersi tek başına anlatmak yerine dersin her bir anında sizinle etkileşim halinde olarak işliyor 5- İşler yolunda gitmediğinde ihtiyaç duyduğunuzda ders dışı zamanlarda olsa bile sizi çok iyi motive edebiliyor 🙂

 5. Hasret B.
  18 Eylül 2022
  5.0

  Gerek aldığı eğitim, gerek 15 yıllık bilgi ve tecrübesi ile güven veren bir öğretmen. Ümitsizliğe kapılıp başaramayacağınızı düşündüğünüzde sizi tüm olumsuz düşüncelerden sıyrılıp kendinize gelmenizi sağlayan bir süper kahraman 🙂 Eğer yürüdüğünüz yolda kaybolmak istemiyorsanız pusulanız Mustafa hoca olsun.

 6. Eren
  25 Eylül 2022
  5.0

  2022 Yks öğrencisiyim. Hocamla çok uzun süre çalışma fırsatım olamadı maalesef çünkü sınava son 3 ay kala araştırmalarım sonrasında ulaştım. Tyt sorunum yoktu bu yüzden sadece Ayt matematik ve geometri çalışmaları yaptık. Mühendislik istiyordum ve hedefime ulaşmamda Mustafa hocamın elde ettiğim sonuca olan katkısını 2023 YKS girecek arkadaşlarıma ışık tutması adına bu yorumda bulunuyorum. Çok ama çok sağolun Hocam

 7. MELİS ÇAĞLAYAN
  25 Eylül 2022
  5.0

  14 gün sonra ( 9 Ekim 2022) gireceğim KPSS Ön Lisans için Mustafa hocamın Hızlandırılmış programından destek aldım. Ders alacak arkadaşlarım için 3 önemli yönünü vurgulamak istiyorum 1- soruların çözümü için ayırdığım süre kısaldı 2- sade anlaşılır ve akıcı bir anlatım diline sahip 3- Son derece pozitif olduğu için dersler hem keyifli geçiyor hem de motivasyon kaybı yaşamıyorsunuz

 8. NECDET PEKDAĞ
  26 Eylül 2022
  5.0

  Oğlum için Yaklaşık 1 Aydır online dersler almaktayız ve gayetde memnunuz hocamdan. Necdet Pekdağ

 9. Ferhat Doğanay
  27 Eylül 2022
  5.0

  Hocamla çalışmaya başlamadan önce buradaki hakkında yapılan yorumlar etkili oldu diyebilirim. Çalışmaya başladıktan sonra ne kadar haklı olduklarını daha iyi anlamış oldum 🤠

Yorum ekle

Bu ilan için puanınız