SEBASTIAN T. AKANJI

Açık İlan - 1
158 Puan
Rozetler
Öğretmene özel mesaj göndermek için öğrenci hesabınızdan giriş yapın. Bizi takip et

SEBASTIAN T. AKANJI Özel Ders İlanları

SEBASTIAN T. AKANJI Hakkında

Merhaba,
Ben Sebastian, insanlar bana ‘Sebo’ derler haha! 26 yaşındayım. İngilizce anadilimdır ve Amerikan aksanı kullanmaktayım. 3 yıldır İngilizce dersleri veriyorum – 6 ay yıl bir dil okulunda, 2.5 yıl ise özel ders olarak.  Ders verdiğim tüm öğrenciler derslerimden memnun kalıyor, neden peki? Birlikte bakalım…

1. Derslerimde öğrenci sıkılmaz çünkü neşeli biriyim, dolayısıyla derslerim çok eğlenceli oluyor.

2. Öğrenciyi gramer ve kelime ezberleme ile boğmaktansa ‘konuşarak/uygularak öğren’ ilkesine dayanan metotları kullanıyorum, dolayısıyla benden ders alırsanız derse gelmeden önce bol bol yemek yiyin çünkü çok konuşturuyorum derste haha! (korkmayın nasıl/ne konuşacağınızı da öğretirim 🙂 )

3. Derslerim çok interaktiftir, dolayısıyla derslerimde sıkılıp telefona bakmak yoookk çünkü fırsat bile bulamazsınız hep konuşuyor olacaksınız

4. Bu konuda yeterince tecrübem olduğundan çok etkili öğretme-öğrenme yöntemlerini kullanıyorum. Bunların en güzeli ‘Callan Method’tur (‘Detailed English’ adlı yeni youtube kanalımda bu metodu detaylı anlattım, oraya girip izleyin mutlaka… ve tabiki abone olacaksınız değil mi? 🙂 )

5. Ahh! bunu unutacaktım… Konuşmaktan çekiniyor musunuz? konuşmaya çalışırken hata yapmaktan korkuyor musunuz? konuşma konusunda özgüveniniz mi yok? Bu Sebo abi var ya bunların antidotudur, bu sorunları giderecek yöntemleri kullanıyorum hemen çözeceğiz merak etmeyin.

6. Ve tabiki de, Türkçe’m gayet iyi, İngilizce olarak söylemekte zorlandığınız bir şeyi Türkçe olarak söylersiniz ve İngilizcesini size söylettiğimde daha hızlı öğrenirsiniz ve aklınızda kalır.

… ÜCRETSİZ DENEME DERSİ’ne gelin daha konuşacak şeyler var haha! Deneme dersinden sonra benden ders alıp almayacağınıza karar verirsiniz. Yüzyüze (İzmit’te) veya online (her yerden) dersler veriyorum. Come on, let’s goooo!

İlk yorum yazan siz olun “SEBASTIAN T. AKANJI”

Bu ilan için puanınız