LGS Sayısal Dersler İçin Canlı Kurs

8. sınıf Matematik ve Fen Bilimleri derslerine canlı kursumuz ile hazırlanmak için geç kalmadınız!

Canlı derslerimiz 1 ekimde başladı, ancak canlı derslerimize ait video kayıtlar kullanımınıza açılacak olup, önceki canlı derslerin telafisini istediğiniz zaman yapabilir, yeni yapılacak olan canlı derslere de kayıt olduğunuz andan itibaren katılabilirsiniz.

1 yıl boyunca öğrencilerimize en az 160 saat canlı konu anlatımı yapılacaktır. Ders öğretmenlerimizin isteği doğrultusunda bu canlı ders saati artabilir, ancak velilerimizden ekstra ücret talebinde bulunulmayacaktır.

1 yıl boyunca her bir grupta en az 50 saat canlı soru çözüm dersi yapılacaktır. Bu dersler konu anlatım derslerinin dışında ekstra olacaktır. Ders öğretmenlerimizin talebi doğrultusunda bu saat artabilir, ancak velilerimizden ekstra ücret talebinde bulunulmayacaktır.

Online derslerde öğrencilerin not alma sorunlarını bildiğimiz için zaman kaybını önlemek, öğrencilerimizin konuyu daha dikkatli ve düzenli takip etmesini sağlamak için kayıt olan her öğrencimize konu işleme föyü kargoluyoruz. Derslerimiz bu föyler üzerinden işleniyor, böylece daha verimli bir süreç geçiriyoruz.

Canlı derslere ait video kayıtlar dersler işlendikten sonra 1 saat içerisinde sisteme yüklenmektedir. Öğrencilerimiz ders videolarını sınırsızca izleyebilirler.
Her canlı dersten sonra o derste işlenen konuya yönelik en az 5 online test öğrenci panelinde yüklenmektedir. Öğrencilerimizin bu testleri çözmesi için sıkı takip yapıyoruz.
Dersler başladıktan 2 ay sonra konular belirli bir seviyeye geldiğinde online denemelerimiz başlamaktadır. Online denemeler sınava 2 ay kalaya kadar 15 günde bir, son 2 ayda da her hafta yapılmaktadır.

Deneme sonuçlarını ailelerimizle paylaşarak, neler yapılabileceği hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz.

Öğrencilerimizin derslerdeki etkileşimi, videolardan tekrar etme durumları, çözdükleri testlerde hangi soru tiplerinde zorluk yaşadıkları gibi bir çok önemli noktayı düzenli periyotlarda ailelerimizle paylaşıyoruz.
Bir konunun daha derinlemesine anlaşılabilmesi, anlaşılan konuya ait bilgilerin kalıcılığının artırılması ve sorumluluk bilincinin artması için öğretmenlerimiz her canlı dersten sonra öğrencilerimize o gün işlenen konuya ait ödevler vermektedir. Bu ödevlerin yapılıp yapılmadığı, ödevlerde ki başarı durumu gibi veriler ailelerimizle paylaşılmaktadır.
Öğrencilerimizin çözemedikleri soruları fotoğraf çekerek öğrenci panelinden sisteme yüklemesinin ardından 24 saat içerisinde ders öğretmeni o sorunun çözümünü yaparak öğrencimize ulaştırmaktadır.

Ayrıca öğretmenin önemli bulduğu sorular bir araya getirilerek diğer öğrencilerimizinde görmesi için soru çözüm derslerinde de çözülmektedir.

Öğrencilerimizin süperders üzerinde yaptıkları neredeyse her şey için bir puan belirlenmiştir. Örneğin katıldıkları canlı dersler, izledikleri video kayıtlar, çözdükleri testler, testlerdeki doğru yanlış oranları, gönderdikleri ödevler gibi bir çok başlıkta puanlamalar mevcuttur. Öğrencilerimiz kazandıkları bu puanlarla sistemde yer alan hediyelerden seçerek puanlarını harcayabilmektedirler.

Rehberlik denildiğinde akla hemen dersler gelse de aslında ergenlik döneminde olan öğrencilerimiz için derslerden daha fazlası için rehberlik gerekmektedir. Bu konuda uzman kadromuz ile öğrencilerimizin dersler ve sosyal yaşam konularında soru ve sorunlarını elimizden geldiğince paylaşıyoruz.
Sınava hazırlık bir strateji işidir. Belirlenen hedefe ulaşmak için motivasyonun daima zirvede olması gerekir. Öğrencilerimizin motivasyonunu maksimum seviyede tutmak için çeşitli kurum ve kuruluşlardan uzmanlarımız online seminerler yapmaktadır.
Sınav sonrası da sınav öncesi kadar önemli bir süreçtir. İyi bir tercih listesi ile imkansız görülen okulları kazanan bir çok öğrencimiz oldu. Bu nedenle sınav sonrasında da online rehberlik servisimiz her zaman öğrencilerimizin yanında olmaktadır.

*Kredi kartınıza komisyonsuz 3 taksit imkanı.

*7 gün içerisinde koşulsuz iade garantisi vardır.

Paket Fiyatımız Kısa Süreliğine 2000TL Yerine

Sadece 1400TL

ŞİMDİ KAYIT OL!
Kayıt Olan Öğrencilerimize Ücretsiz Göndereceğimiz Kitaplar