Yeni Nesil Sorulara Kesin Çözüm!

8.Sınıf Canlı Soru Çözüm Kampımız Saat 21:00 ‘dan sonra sokağa çıkma yasağı uygulaması sebebiyle mevcut ders programlarımızın değişmesi sonucu ileri bir tarihte Başlayacaktır. Başlangıç tarihi idare tarafından belirlendiğinde kayıt esnasında verdiğiniz telefon numaralarına sms ile bildirim yapılacaktır.

2 aralıkta başlayarak yıl sonuna kadar devam edecek olan canlı derslerimizde tüm LGS konularından toplamda 1000 adet yeni nesil matematik sorusu çözülecektir.
Tüm sorular canlı derslerde çözülecektir. Böylece anlamadan geçme durumu ortadan kalkacak, 1000 farklı soru tarzıyla sınava hazır hale geleceksiniz.
Canlı derslere ait video kayıtlar dersler işlendikten sonra 1 saat içerisinde sisteme yüklenmektedir. Öğrencilerimiz ders videolarını sınırsızca izleyebilirler.
Her canlı dersten sonra o derste işlenen konuya yönelik en az 5 online test öğrenci panelinde yüklenmektedir. Öğrencilerimizin bu testleri çözmesi için sıkı takip yapıyoruz.
Dersler başladıktan 2 ay sonra konular belirli bir seviyeye geldiğinde online denemelerimiz başlamaktadır. Online denemeler sınava 2 ay kalaya kadar 15 günde bir, son 2 ayda da her hafta yapılmaktadır.

Deneme sonuçlarını ailelerimizle paylaşarak, neler yapılabileceği hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz.

Bir konunun daha derinlemesine anlaşılabilmesi, anlaşılan konuya ait bilgilerin kalıcılığının artırılması ve sorumluluk bilincinin artması için öğretmenlerimiz her canlı dersten sonra öğrencilerimize o gün işlenen konuya ait ödevler vermektedir. Bu ödevlerin yapılıp yapılmadığı, ödevlerde ki başarı durumu gibi veriler ailelerimizle paylaşılmaktadır.

Öğrencilerimizin süperders üzerinde yaptıkları neredeyse her şey için bir puan belirlenmiştir. Örneğin katıldıkları canlı dersler, izledikleri video kayıtlar, çözdükleri testler, testlerdeki doğru yanlış oranları, gönderdikleri ödevler gibi bir çok başlıkta puanlamalar mevcuttur. Öğrencilerimiz kazandıkları bu puanlarla sistemde yer alan hediyelerden seçerek puanlarını harcayabilmektedirler.

Sınava hazırlık bir strateji işidir. Belirlenen hedefe ulaşmak için motivasyonun daima zirvede olması gerekir. Öğrencilerimizin motivasyonunu maksimum seviyede tutmak için çeşitli kurum ve kuruluşlardan uzmanlarımız online seminerler yapmaktadır.
Sınav sonrası da sınav öncesi kadar önemli bir süreçtir. İyi bir tercih listesi ile imkansız görülen okulları kazanan bir çok öğrencimiz oldu. Bu nedenle sınav sonrasında da online rehberlik servisimiz her zaman öğrencilerimizin yanında olmaktadır.

*Kredi kartınıza komisyonsuz 3 taksit imkanı.

*7 gün içerisinde koşulsuz iade garantisi vardır.

Paket Fiyatımız Kısa Süreliğine 900TL Yerine

Sadece 480TL

ŞİMDİ KAYIT OL!