7.Sınıflar İçin

Süper Ders, Süper Eğitim!

Paket İçeriği

LGS ye Kadar Sizinleyiz!

2020 LGS başarılarımızdan yola çıkarak sizi 2021 LGS ve 7. Sınıf öğrencilerimiz için hazırladığımız benzersiz çalışmalarımıza katılmaya davet ediyoruz!

 

Tüm Paket Tek Fiyat!

“Uzaktan eğitim, yakından ilgi” prensibiyle 2020 başarılarımızdan daha yükseği için 2021 çalışmalarımızı tamamladık. Derslerimiz 9 Ekim 2020 tarihinde başlayacaktır. Sizi de superders.com ailesine katılmaya davet ediyoruz.

1 yıl boyunca öğrencilerimize en az 320 saat canlı konu anlatımı yapılacaktır. Ders öğretmenlerimizin isteği doğrultusunda bu canlı ders saati artabilir, ancak velilerimizden ekstra ücret talebinde bulunulmayacaktır.

Online derslerde öğrencilerin not alma sorunlarını bildiğimiz için zaman kaybını önlemek, öğrencilerimizin konuyu daha dikkatli ve düzenli takip etmesini sağlamak için kayıt olan her öğrencimize konu işleme föyü kargoluyoruz. Derslerimiz bu föyler üzerinden işleniyor, böylece daha verimli bir süreç geçiriyoruz.

Canlı derslere ait video kayıtlar dersler işlendikten sonra 1 saat içerisinde sisteme yüklenmektedir. Öğrencilerimiz ders videolarını sınırsızca izleyebilirler.
Her canlı dersten sonra o derste işlenen konuya yönelik en az 5 online test öğrenci panelinde yüklenmektedir. Öğrencilerimizin bu testleri çözmesi için sıkı takip yapıyoruz.
Dersler başladıktan 2 ay sonra konular belirli bir seviyeye geldiğinde online denemelerimiz başlamaktadır. Online denemeler sınava 2 ay kalaya kadar 15 günde bir, son 2 ayda da her hafta yapılmaktadır.

Deneme sonuçlarını ailelerimizle paylaşarak, neler yapılabileceği hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz.

Öğrencilerimizin derslerdeki etkileşimi, videolardan tekrar etme durumları, çözdükleri testlerde hangi soru tiplerinde zorluk yaşadıkları gibi bir çok önemli noktayı düzenli periyotlarda ailelerimizle paylaşıyoruz.

Öğrencilerimizin yazılı dönemlerinde de yanındayız. MEB kazanımlarına göre yazılılarda sorulabilecek soru ve konulara yönelik çalışmalarımız olmaktadır.

Bir konunun daha derinlemesine anlaşılabilmesi, anlaşılan konuya ait bilgilerin kalıcılığının artırılması ve sorumluluk bilincinin artması için öğretmenlerimiz her canlı dersten sonra öğrencilerimize o gün işlenen konuya ait ödevler vermektedir. Bu ödevlerin yapılıp yapılmadığı, ödevlerde ki başarı durumu gibi veriler ailelerimizle paylaşılmaktadır.
Öğrencilerimizin çözemedikleri soruları fotoğraf çekerek öğrenci panelinden sisteme yüklemesinin ardından 24 saat içerisinde ders öğretmeni o sorunun çözümünü yaparak öğrencimize ulaştırmaktadır.

Ayrıca öğretmenin önemli bulduğu sorular bir araya getirilerek diğer öğrencilerimizinde görmesi için soru çözüm derslerinde de çözülmektedir.

Öğrencilerimizin süperders üzerinde yaptıkları neredeyse her şey için bir puan belirlenmiştir. Örneğin katıldıkları canlı dersler, izledikleri video kayıtlar, çözdükleri testler, testlerdeki doğru yanlış oranları, gönderdikleri ödevler gibi bir çok başlıkta puanlamalar mevcuttur. Öğrencilerimiz kazandıkları bu puanlarla sistemde yer alan hediyelerden seçerek puanlarını harcayabilmektedirler. 

Rehberlik denildiğinde akla hemen dersler gelse de aslında ergenlik döneminde olan öğrencilerimiz için derslerden daha fazlası için rehberlik gerekmektedir. Bu konuda uzman kadromuz ile öğrencilerimizin dersler ve sosyal yaşam konularında soru ve sorunlarını elimizden geldiğince paylaşıyoruz.

Belirlenen hedefe ulaşmak için motivasyonun daima zirvede olması gerekir. Öğrencilerimizin motivasyonunu maksimum seviyede tutmak için çeşitli kurum ve kuruluşlardan uzmanlarımız online seminerler yapmaktadır.

*Kredi kartınıza komisyonsuz 3 taksit imkanı.

** Senetsiz, kredi kartsız 3 veya 6 taksitte ödeme imkanı!

*7 gün içerisinde koşulsuz iade garantisi vardır.

Paket Fiyatımız Kısa Süreliğine 2800TL Yerine

Sadece 342TL Aylık Taksitle

*342TL ✕ 6 taksit

Aylık elden taksit yerine, kartla veya havale ile tüm paket fiyatını ödemek isterseniz paket fiyatı 1.800 TL ye düşecektir.

ŞİMDİ KAYIT OL!
Kayıt Olan Öğrencilerimize Göndereceğimiz Ücretsiz Kitaplar